0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs لیگ قهرمانان اروپا ،مرحله حذفی
منچستر سیتی
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
استقلال تهران
-
-
پیکان
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
تراکتور سازی تبریز
-
-
Machine Sazi Tabriz
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
GOL Gohar Sirjan FC
-
-
پرسپولیس
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
پارس جنوبی جم
-
-
فولاد خوزستان
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
فولاد مبارکه سپاهان
-
-
پدیده مشهد
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
FC Nassaji Mazandaran
-
-
ذوب آهن
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
سایپا کرج
-
-
Naft Masjed Soleyman FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
صنعت نفت آبادان
-
-
Shahin Bushehr FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Russia لیگ برتر
کاسکا مسکو
-
-
FK Tambov
inprogress
۱۹:۳۰
روستوف
-
-
زنیت سن پطرزبورگ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
دینامو مسکو
۰
۰
SK Rotor Volgograd
Finished
۱۷:۰۰
روبین کازان
۱
۱
اورال اکاترینبورگ
Finished
۱۷:۰۰
لوکومتیو مسکو
-
-
کراسنودار
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Belgium دسته یک آ
خنک
-
-
اود-هیورلی لیووین
inprogress
۱۹:۰۰
رویال چارلیروی
-
-
اوستنده
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
خنت
-
-
کورتریجک
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
خنک
-
-
رویال انتورپ
Cancelled
۱۹:۰۰
رویال چارلیروی
-
-
کورتریجک
Cancelled
۲۱:۳۰
خنت
-
-
ترویدنس
Cancelled
۲۱:۳۰
  Saudi Arabia لیگ اختصاصی سعودی
AL Adalh FC
-
-
الهلال ریاض
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۵
النصر ریاض
-
-
AL Wehda FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۰
الفایسالی
-
-
الاهلی جده
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
التعاون
-
-
Damac FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Korea Republic کی-لیگ کلاسیک۱
اولسان هیوندای
۲
۰
پوهانگ استیلیرس
Finished
۱۴:۳۰
ساون سامسونگ بلو وینگز
۱
۳
جیونبوک هیوندا موتورس
Finished
۱۴:۳۰
سئول
۲
۱
سانگجو سانگمو فونیکس
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia لیگ ۱
اچ ان کی ریجیکا
-
-
HNK Sibenik
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۵
اوسیجک
-
-
سلون بلوپو
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
  China سوپر لیگ چین
شاندونگ لوننگ
۲
۰
Shenzhen FC
Finished
۱۴:۳۰
  Japan جی لیگ
کنسادول ساپورو
۱
۶
کاواساکی فرونتال
Finished
۰۹:۳۰
Oita Trinita
۱
۰
یوکوهاما مارینوس
Finished
۱۴:۰۰
توکیو
۱
۰
ناگویا گرامپوس
Finished
۱۴:۳۰
کاشیوا ریسول
۱
۳
سرزو اوزاکا
Finished
۱۴:۳۰
وگالتا سندای
۰
۰
شیمیزو اس-پالس
Finished
۱۳:۳۰
اوراوا رد دیاموندس
۱
۰
سانفریس هیروشیما
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۴
۲
شونان بلمار
Finished
۱۳:۳۰
ساگان توسو
-
-
گامبا اوساکا
Cancelled
۱۴:۳۰
  Egypt لیگ برتر
الزمالک
-
-
میسرلیل-ماککاسا
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Kuwait لیگ برتر
الکویت
-
-
النصر کویت
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Slovakia سوپر لیگ
دوناسکا استردا 1904
-
-
نیترا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
اسپارتاک ترناوا
-
-
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ویان زلاته موراوچ
-
-
اسلووان براتیسلاوا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ترنسین
-
-
زیلینا
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
سنیکا
-
-
زمپلین میکالوس
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
روزومبروک
-
-
SKF Sered
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
امریکا مینیرو
۱
۱
Operario Ferroviario EC PR
Finished
۰۲:۴۵
پانته پرتا
۳
۳
EC Vitoria BA
Finished
۰۴:۰۰
پرانا کلوب
۳
۱
ژوونتود آر اس
Finished
۰۵:۰۰
Botafogo FC SP
-
-
گوارانی
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway لیگ برتر فوتبال نروژ
سارپسبورگ
-
-
مولد
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia لیگ
سیدنی
۱
۲
Western United FC
Finished
۱۱:۳۰
  Uruguay دسته برتر، اپرتورا
ترقوه
۱
۲
دانوبیو
Finished
۰۱:۰۰
لیورپول مونتویدو
-
-
اتلتیکو فنیکس مونته ویدئو
inprogress
۱۹:۳۰
ریور پلیت
-
-
ناسیونال
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Iceland 4 deild, Group D
Smari
۳
۲
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Midas
-
-
Hviti Riddarinn
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  Norway تاپسرین،بانوان
کلیپ
۰
۱
روا
Finished
۱۷:۳۰
اوالدسنس
-
-
کوینر
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ارنا - بیورنار
۲
۱
لین
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia لیگ برتر
Tallinna JK Legion
۰
۶
نومه کلجو
Finished
۱۷:۳۰
ویلجاندی تولویک
-
-
پاید لینامیسکوند
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Serbia لیگ پی ار وی ای
FK Kabel Novi Sad
-
-
GFK Dubocica
inprogress
۱۹:۳۰
FK Loznica
-
-
FK Kolubara Lazarevac
inprogress
۱۹:۳۰
رادنیکی 1923
-
-
FK Zeleznicar Pancevo
inprogress
۱۹:۳۰
FK Zemun
-
-
FK Trajal Krusevac
inprogress
۱۹:۳۰
  Ecuador لیگ ۱ ،سری آ
دپورتیوو کوعنسا
۱
۱
گوایاکیل سیتی
Finished
۰۲:۳۰
بارسلونا
۱
۰
Orense SC
Finished
۰۴:۴۵
  Finland لیگ برتر فوتبال فنلاند
اچ جی کی هلسینکی
-
-
هانکا
inprogress
۱۸:۳۰
ایلوس
-
-
سیناجوئن
Finished
۱۸:۳۰
  Norway دسته دوم، گروه 1
آلتا
۴
۱
Senja
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
موس
۰
۱
Floro
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia مسابقات هاکی شنبه شب زنده
جادران دکانی
-
-
بریزیس
inprogress
۱۹:۳۰
رادوملج
-
-
NK Smartno 1928
inprogress
۱۹:۳۰
دراوا پتوج
-
-
فوزینار راون
inprogress
۱۹:۳۰
  Scotland لیگ برتر
هیبرنیان
-
-
ماترول
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
روس کانتی
-
-
Dundee United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
سلتیک
-
-
آبدرین
Cancelled
۱۸:۳۰
هامیلتون آکادمیکال
-
-
ST Mirren
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
کیلمارنوچ
-
-
جانستون
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Sweden سوپریتان
اوسترس
-
-
براگ
inprogress
۲۰:۰۰
دالکورد
-
-
هالمستاد
inprogress
۲۰:۰۰
GIF Sundsvall
-
-
گایس گتبورگ
inprogress
۲۰:۰۰
  Mexico دسته برتر، اپرتورا
کلوب پوئبلا
۰
۱
اتلتیکو پوچوکا
Finished
۰۷:۰۰
  Bulgaria اولین لیگ حرفه ای
لوکوموتیو ۱۹۲۶ پیلودیو
-
-
Pofc Botev Vratsa
inprogress
۱۹:۱۵
FC Arda Kardzhali
-
-
لوسکی سوفیا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway دسته دوم، گروه 2
ناردو
۳
۳
فزام لارویک
Finished
۱۶:۳۰
نوتودن
-
-
فلککروی
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ارندال
-
-
براین
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vard Haugesund
-
-
اسکر
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Ireland دسته برتر
فین هارپس
۰
۱
بوهمیانس دابلین
Finished
۱۷:۳۰
Shelbourne FC
-
-
دری سیتی
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Paraguay دسته برتر، اپرتورا
اسپورتیوو لوکوئنو
۲
۲
سول د آمریکا
Finished
۰۲:۳۰
  Australia لیگ وتو گلد کوئست استرالیا
Musgrave
۰
۰
Kingscliff
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic جام حذفی
TJ Sokol Srbice
-
-
بانیک سوکولو
inprogress
۱۹:۳۰
FK Nachod
-
-
هرادک کرالوو
inprogress
۱۹:۳۰
Velke Hamry
-
-
سلیر و بلات ولسیم
inprogress
۱۹:۳۰
CLU Beroun
-
-
ویکتوریا زیزکوو
inprogress
۱۹:۳۰
اسلوان ولواری
-
-
دوبریس
inprogress
۱۹:۳۰
FK Banik Most
-
-
کرالوو دیور
inprogress
۱۹:۳۰
چسکی برود
-
-
پیزک
inprogress
۱۹:۳۰
ویسوک میتو
-
-
زاپی
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden آلسونسکان
اوربرو
۰
۳
دیجوگاردن
Finished
۱۷:۳۰
  Australia لیگ برتر گلد کوئست استرالیا
Nerang
۰
۲
Robina City
Finished
۱۰:۳۰
Surfers Paradise
۱
۱
Southport SC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan جی لیگ ۲
ماتسوموتو یاماگا
۱
۰
اویسپا فوکوکا
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
مارچیدا زلویا
Finished
۱۴:۳۰
فجیانو اوکایاما
۱
۰
نیگاتا البیرکس
Finished
۱۴:۳۰
  Australia لیگ مقدماتی ان اس دبلیو 2
Newcastle United Jets FC
۴
۴
C. Coast Mariners
Finished
۰۸:۳۰
هیلز یونایتد برومبیز
۲
۵
NSW Spirit
Finished
۱۰:۰۰
Blacktown Spartans
-
-
SD Raiders FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی
FC Iserlohn
۲
۳
Rot Weiss Ahlen
Finished
۱۴:۱۵
Eintracht Stadtallendorf
-
-
KSV Baunatal
Finished
۱۷:۰۰
راپید وین
۳
۰
اسلوان لیبرس
Finished
۱۸:۳۰
دوناری کالاراسی
۰
۴
FC Farul Constanta 1920
Finished
۱۲:۳۰
استریپفینگ
۰
۱
استادلاو
Finished
۱۳:۰۰
ولبرت
-
-
روت ویسیس اوبرهاوسن
Finished
۱۶:۳۰
Sw Dusseldorf
-
-
SC Velbert
Finished
۱۸:۳۰
سویمی لیپووا
۱
۴
ریپنسیا تیمیسوارا
Finished
۱۲:۳۰
کا اس پولکووایس
۱
۵
میدز لگنیکا
Finished
۱۳:۳۰
ولفراس
۴
۶
Cronenberger SC
Finished
۱۳:۳۰
چوجنیچانکا چوجنیس
۲
۰
دروتیکس-بایتوویا
Finished
۱۳:۳۰
آدمیرا واکر
-
-
پولتن 2
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
کاتویجک
۱
۱
VV Sint Bavo
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Steele 03/​09
-
-
SpVg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۳۰
روت ویس فرانکفورت
-
-
SV Zeilsheim
inprogress
۱۷:۳۰
Fc Basara Mainz
-
-
Turk Gucu Friedberg
Finished
۱۷:۳۰
کاتویجک
-
-
SV Alphense Racing Club
Finished
۱۸:۰۰
سوئیندون تاون
-
-
کاونتری سیتی
inprogress
۱۸:۳۰
بردا
-
-
دن هاگ
Cancelled
۱۸:۳۰
انگرز
-
-
سنت اتین
inprogress
۱۹:۳۰
1. SC Feucht
-
-
ASV Zirndorf
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
روین
-
-
AF Bobigny
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ماریبور
-
-
گوریکا
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
گانسنهیم
-
-
Fc Speyer 09
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
وینر نیوستادت
-
-
ارتمان
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
مارگارتن راب
-
-
USC SONNHOFEN
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Slovenia لیگ ملادینسکا اسلوونی
مورا
۲
۳
Nk Brinje Grosuplje
Finished
۱۵:۳۰
ماریبور برانیکی
-
-
ND Ilirija 1911
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland جام حذفی
Karpaty Krosno
-
-
استال میلس
Finished
۱۸:۳۰
استال رزسزوو
-
-
پودبیسکیدزی بیلسکو بیالا
inprogress
۱۸:۳۰
Unia Skierniewice
-
-
Widzew Lodz
inprogress
۱۸:۳۰
  Hungary ان بی 1،بانوان
Haladas Viktoria FC
-
-
Kelen SC
inprogress
۱۹:۰۰
  South Africa لیگ برتر
پولوکوان سیتی
۲
۳
کایزر چیفس
Finished
۱۸:۰۰
آمازولو
۰
۰
باروکا
Finished
۱۶:۰۰
Stellenbosch FC
۱
۰
لامونتول گولدن اروس
Finished
۱۶:۰۰
اورلاندو پیراتیس
-
-
بیدویست ویتس
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Korea Republic کی-لیگ کلاسیک۲
انسان گرینرز
۰
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
آنیانگ
۲
۱
بوچیون
Finished
۱۵:۳۰
  Australia لیگ برتر گلد کوئست استرالیا رزرو
Surfers Paradise
۲
۳
Southport Reverse
Finished
۰۷:۱۵
Nerang Reserves
-
-
Robina City Reverse
inprogress
۰۸:۱۵
  Australia لیگ 1 پایتخت بریزبن
Annerley
۱
۲
AC Carina Reserves
Finished
۱۰:۳۰
  Australia لیگ جدید جنوب ولز زیر۲۰سال
اپیا لیچارد تایگرز
۱
۲
Western Sydney Wanderers Fc
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers Fc
-
-
Rockdale Illinden
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Czech Republic بخش ای
نووی جیسین
۱
۰
FK Fotbal Trinec B
Finished
۱۲:۴۵
SK Hranice
-
-
FK Kozlovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Mongolia First League
Tuv Buganuud
۲
۰
Dmu
Finished
۱۵:۳۰
Aldariin Daichid
۲
۳
Deren Ii
Finished
۰۹:۳۰
Bch Lions
۴
۰
Khoromkhon FC
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia لیگ
MSK Puchov
-
-
پارتیزان بردجوو
inprogress
۱۹:۳۰
تاتران لیپتوسکی میکولاس
-
-
سامورین
inprogress
۱۹:۳۰
  Morocco بوتولا
ارسی‌آ راجا کازابلانکا اتلتیک
-
-
رپید کلوب اوید زم
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
المپیک خوریبگا
-
-
ایتهاد تانگر
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
مغرب اتلتیک تتوئان
-
-
هوسا هاسانیا اگادیر
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
المپیک سافی
-
-
CA Youssoufia Berrechid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال شرق
FC Carl Zeiss Jena
۱
۱
بابلزبرگ
Finished
۱۶:۳۰
هرتابرلین
۳
۱
لوکوموتیو لایپزیگ
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
۱
۲
ویکتوریا برلین
Finished
۱۸:۳۰
انرژی کوتبوس
۱
۲
SV Lichtenberg 47
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۰
۲
زفس موسلویتز
Finished
۱۶:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
۲
۰
آورباک
Finished
۱۶:۰۰
63 لوکنوالده
۱
۰
ژرمنیا هالبرستات
Finished
۱۶:۰۰
بیرلینر
۳
۲
یونیون فوئرستنوالده
Finished
۱۶:۰۰
چمی لایپزیگ
-
-
دینامو
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Czech Republic منطقه پربور
FC Kurim
۰
۱
موتنیسه
Finished
۱۲:۴۵
اسوراتکا برنو
۴
۲
موراوسکی کروملوف
Finished
۱۲:۳۰
بوسکویچ
۲
۰
Fk Banik Ratiskovice
Finished
۱۳:۰۰
کرالوویس
۳
۱
FK Dukla Jizni Mesto
Finished
۱۳:۰۰
Fc Slavoj Vysehrad B
-
-
تریبورادایس
Finished
۱۶:۳۰
  Australia U20 Western Australian Premier League
Gwelup Croatia Sc
۱
۲
Perth SC
Finished
۰۹:۳۰
  Serbia تورنومنت اوبرندوف زیر 19سال
Mladost Lucani
۰
۱
وجودینا نوی ساد
Finished
۱۳:۳۰
  Jordan لیگ اردن
Sahab SC
-
-
الفایسالی
inprogress
۱۹:۳۰
  Bosnia & Herzegovina لیگ پریمیجر
اسلوبودا توزلا
-
-
زلجزنیکار
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ملادوست دوبوج کاکانج
-
-
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Velez Mostar
-
-
کروپا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Bulgaria دومین لیگ حرفه ای
لوکومتیو صوفیا
-
-
لوکومتیو گورنا اریاهویستا
inprogress
۱۹:۳۰
FK Septemvri Sofia
-
-
نفتوچیمیک بورگاس
inprogress
۱۹:۳۰
FC Dobrudzha Dobrich
-
-
لودوگورتس رازگراد 2
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kariana Erden
-
-
FK Septemvri Simitli
inprogress
۱۹:۳۰
لیتکس لووچ
-
-
سوزوپول
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland یکونن
Musan Salama
۱
۳
اولو
Finished
۱۸:۳۰
کی تی پی
۲
۰
Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
MKS Piast Zmigrod
-
-
MKS Polonia Stal Swidnica
inprogress
۱۹:۳۰
Foto-Higiena Gac
-
-
Warta Gorzow Wielkopolski
inprogress
۱۹:۳۰
KS Row 1964 Rybnik
-
-
KS Stal Brzeg
inprogress
۱۹:۳۰
  Russia پی اف ال،مرکزی
FC Avangard Kursk
-
-
خیمیک نوووموسکووسک
inprogress
۱۸:۳۰
FC Fakel-M Voronezh
-
-
FC Krasny
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia لیگ ایالتی غرب ، دسته 1
اشفیلد
۱
۴
Uwa Nedlands FC
Finished
۱۱:۳۰
  Serbia لیگ سرپسکا، بلغارستان
FK Sindelic Beograd
۰
۱
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
Finished
۱۲:۳۰
Fk Gsp Polet Dorcol
۱
۶
FK Teleoptik
Finished
۱۳:۳۰
  Russia زون اوران وسترن سیدنی
Fk Ilpar Ilyinsky
۳
۲
Fc Prikamie
Finished
۱۳:۳۰
Tobol Kurgan
-
-
ایرتیش-اومسک
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Spartak Tuimazy
-
-
Sshor Zvezda Perm
inprogress
۱۷:۳۰
  Kazakhstan لیگ برتر
کایرات آلماتی
-
-
شاختیور کاراگندی
Cancelled
۱۶:۳۰
اوردابسی
-
-
تاراز
Cancelled
۱۶:۳۰
توبول کوستانای
-
-
ژتیسو تالدیکورگان
Cancelled
۱۶:۳۰
کایسار کیزیلوردا
-
-
اوکژیتپیس کوکشیتو
Cancelled
۱۶:۳۰
  Peru دسته برتر، اپرتورا
ایاکوچو
-
-
اسپورت اوانکایو
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
بیناسیونال
-
-
آکادمیا کانتولا
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
د کاجامارکا
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Carlos Mannucci
-
-
Deportivo Llacuabamba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
رئال گارسیلاسو
-
-
اسپورت بویز اسوکیاتیون
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
دپورتیوو مونیسیبال
-
-
Club Sportivo Cienciano
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atlético Grau
-
-
Alianza Universidad De Huanuco
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ملگار
-
-
FC Carlos Stein
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
اسپورتینگ کریستال
-
-
آلیانزا لیما
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
یونیورسیتاریو د دپورتس
-
-
دپورتیوو سن مارتین
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovakia لیگ 3
1. FC Tatran Presov
-
-
MFk Sobrance
inprogress
۱۹:۰۰
SK Odeva Lipany
-
-
ستروپکوو
inprogress
۱۹:۰۰
FK Slovan Duslo Sala
-
-
FK Slovan Galanta
inprogress
۱۹:۳۰
OFK Malzenice
-
-
Ok Castkovce
inprogress
۱۹:۳۰
  Hungary ان بی آی
پاکسی
-
-
اوجپست
inprogress
۱۹:۰۰
Zalaegerszeg TE
-
-
ویدیوتون
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
  Poland III Liga, Group 1
Mlks Znicz Biala Piska
-
-
Lechia Tomaszow Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
KS Ursus Warszawa
-
-
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovenia لیگ 3 فوتبال اسلوونی
NK Ziri
-
-
NK Sencur
inprogress
۱۹:۳۰
  Latvia لیگ برتر لتونی
اف اس متا/لو
-
-
ریگا
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Serbia سوپر لیگ
FK Indjija
-
-
ناپرداک
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Novi Pazar
-
-
جاوورماتیس
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
رادنیک سوردولیسا
-
-
پارتیزان بالگرده
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
-
-
FK Cukaricki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
رادنیکی نیس
-
-
ماکوا ساباک
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Lithuania لیگ دسته اول فوتبال لهستان
وایتیس ویلنیوس
-
-
دی اف‌کا دایناوا آلیتوس
inprogress
۱۹:۳۰
FK Panevezys B
-
-
FK Vilnus Bfa
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
ولفورت
-
-
برگنز
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
اتریش لوستنائو2
-
-
رانکویل
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Rotenberg
-
-
لاوتراچ
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Bosnia & Herzegovina لیگ پی ار وی ای،جمهوری سرپسکا
FK Ljubic Prnjavor
-
-
تکستیلاک درونتا
inprogress
۱۹:۳۰
پودرینجه
-
-
دیرینا زیوورنیک
inprogress
۱۹:۳۰
  Russia پی اف ال،جنوب
دینامو استراروپول
-
-
دروژبا مایکاپ
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Amateur لیگ سالزبرگر
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
SV Austria Salzburg
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland کاکونن فنلاند گروهC
Kemi City FC
-
-
اولو
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Gryf Wejherowo
-
-
Radunia Stezyca
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic لیگ فوتبال موراوی سیلسیا
FC Dolni Benesov
-
-
SFK Vrchovina
inprogress
۱۹:۳۰
کرومیز
-
-
FC Slovan Rosice
inprogress
۱۹:۳۰
  North Macedonia ام اف ال
رابوتنیکی اسکوپجه
-
-
FK Belasica Strumica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Tunisia لیگ ۱
Club S Hammam-Lif
-
-
بن گوردان
inprogress
۲۰:۰۰
اتویل اسپورتیو ساحل
-
-
اسپرانسی اسپورتیو دی تونس
inprogress
۲۰:۰۰
  Iceland لیگ ایسلند
والور ریکیاویک
-
-
کا اکیوریری
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
آکرانس
-
-
فیلکیر ریکجاویک
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
York 9 FC
-
-
Atletico Ottawa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Russia منطقه مسکوسکایا اوبلاست ، گروه آ
Legion Ivanteyevka
-
-
Fc Znamya 2 Noginsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Estonia اسلیلیگا B
Rakvere JK Tarvas
-
-
Voru FC Helios
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Serbia سرپسکا، لیگ
Fk Takovo
-
-
FK Sloboda Uzice
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری سی، گروه ب
تامبنس
-
-
EC Sao Jose RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ireland دسته یک
Shamrock Rovers II
-
-
وکسفورد
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Russia رقابتهای قهرمانی ناحیه روستوف
باتاییسک
-
-
Rostselmash-m Rostov On Don
Finished
۱۸:۳۰
اسکا دگتو
-
-
Af-ponedelnika Vodopadny
Finished
۱۸:۳۰
Akhlamov Novoprimorskiy
-
-
چایکا ام پسچانوکوپسکو
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden دسته دوم، سودرا سویالند
اسریسکا نورکوپینگ
-
-
Arameiska-Syrianska
inprogress
۱۸:۳۰
  Russia مسکو لیگ قهرمانان رجیو
گروکی-2 اودینسوو
۴
۱
FC Odintsovo
Finished
۱۳:۳۰
SSH Vybor-Odintsovo
۷
۱
Volokolamsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Pavlovskiy Posad
-
-
المپیک میتیشچی
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Olimp Fryazino
۴
۰
Zvezda Lyubertsy
Finished
۱۳:۳۰
Fssh Vostok-elektrostal
۴
۳
Tonar Gubino
Finished
۱۳:۳۰
Argent Al Yans-zvezda Zvenigorod
-
-
خیمیک کلین
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Sergipano, Final Round
سرژیپه
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۱:۱۵
  Australia لیگ وتو گلد کوئست استرالیا1رزرو
Runaway Bay Reverse
-
-
Tweed United Reserves
inprogress
۰۸:۱۵
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Suwon Bluewings (SRL)
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
FC Seoul (SRL)
۰
۰
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Ulsan Hyundai FC (SRL)
۳
۱
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia West State League Division 1, Reserve
Ashfield SC Reserves
-
-
UWA Nedlands FC Reserves
inprogress
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FK Dinamo Moscow Srl
۰
۰
SK Rotor Volgograd Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rubin Kazan Srl
۲
۱
FK Ural Yekaterinburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
CSKA Moscow Srl
۳
۱
FK Tambov Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Lokomotiv Moscow Srl
۱
۱
Krasnodar Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rostov Srl
۰
۱
FK Zenit ST Petersburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League China Super League SRL
Shandong Luneng Srl
۵
۱
Shenzhen FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Professional FC Srl
۲
۱
Guangzhou R&f FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
  Russia منطقه مسکوسکایا اوبلاست ، گروه بی
FC Balashikha
۸
۱
Sdyusshor Bronnitsy
Finished
۱۳:۳۰
Zorkiy-2 Krasnogorsk
-
-
FC Lobnya
inprogress
۱۸:۳۰
FK Kraskovo
-
-
Fc Egorievsk
inprogress
۱۸:۳۰
SSH Saturn Ramenskoye
-
-
Fc Avangard Elektrostal
inprogress
۱۹:۰۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی، زنان
Sturm Graz Ii
۵
۰
Luv Graz/Dfc Leoben
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Lyon
-
-
یونتوس اف سی بانوان
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Ykkonen, Women
FC Sport Juniorit
۰
۶
P-iirot
Finished
۱۳:۳۰
  Russia منطقه شمال غرب
Spbkls
۰
۲
Khimik Koryazhma
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo St Petersburg
-
-
Karelia Region Team
inprogress
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tulevik JA Suure-Jaani Unitedi Un
۳
۰
FC Lootos Polva
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn
-
-
Tartu JK Temmeka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Russia پی اف ال،غرب
کلمنا
-
-
مورام
Finished
۱۸:۳۰
  Russia کاپ جمهوری تاتارستان
Fc Groza Kazan
۰
۱۴
Smena Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Aiya Kazan
-
-
Dush Vahit. Rayona-Kazan
Finished
۱۶:۳۰
Savinovo Kazan
-
-
Everest - Vysokaya Gora
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Amateur هسین پوکال آلمان
FC Giessen
-
-
TSV Steinbach 1921
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Amateur دسته سوم تورکو
Peimari Utd
-
-
Tove
Finished
۱۷:۳۰
  Simulated Reality League UEFA Champions League SRL
Manchester City Srl
۳
۰
Olympique Lyonnais Srl
Finished
۱۷:۳۰
  Romania لالیگا۱ مرحله حذفی
سپسی
-
-
دینامو بوسورستی
Cancelled
۱۷:۳۰
  Georgia لیگ زنان
Wfc Lanchkhuti
-
-
WFC Kolkheti Khobi
Finished
۱۸:۰۰
  Ireland لیگ برتر فوتبال لینستر
تک یونایتد
-
-
تولکا روورس
Finished
۱۸:۰۰
درومکوندرا
-
-
Kilnamanagh AFC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Georgia National League 3
FC Bakhmaro Chokhatauri
-
-
FC Kolkheti-1913 Poti
Finished
۱۸:۰۰
  Austria Amateur لیگ منطقه ای مرکزی
استادل - پائورا
-
-
SV Ried II
inprogress
۱۸:۳۰
ویز
-
-
اس سی کالسدورف
Cancelled
۲۰:۳۰
  Austria Amateur لیگ ترول
FC Wacker Innsbruck II
-
-
FC Kitzbühel
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Kufstein
-
-
تلفس
inprogress
۱۹:۰۰
اس سی امست 1933
-
-
SV Worgl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano, Playoffs
ترز
-
-
کمپیننس
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید